Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Prekės paruošimas - gamyba užtrunka 1 - 2 dienas, siuntimas 2 dienos. Visas terminas iki 4 darbo dienų.

     Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. „ DPD Lietuva“ – viena pirmaujančių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute iš vakaro prieš siuntos pristatymą. Užsakius prekių už 30 € ir daugiau, iki pat durų atvešime nemokamai. (Galioja tik pristatant Lietuvoje)


                                                                                                                                               

DPD

    Taip pat galime pristatyti ir Lietuvos paštu, jūsų pageidavimu į artimiausią pašto skyrių, siuntų terminalą, ar namus.

Jūsų patogumui siuntas galite atsiimti DPD paštomate jums patogiu laiku.

Prekių grąžino sąlygos:

Nekokybiškų prekių grąžinimas:

1. Įsipareigojame grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms. Negrąžinami pinigai už prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta ar žema temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

2. Tuo atveju, jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

3. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekę, Klientas privalo pranešti mums el. paštu: info@asmeninesdovanos.lt

4. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” .

 

 Kokybiškų daiktų grąžinimas:

1. Klientas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų po prekės pristatymo atsisakyti savo užsakymo ir grąžinti prekes.

2. Kokybiškos kosmetikos ir higienos prekės negali būti grąžinamos.

3 Teisė grąžinti negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus arba individualiai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.

4 Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos supakuotos, kad transportavimo metu nebūtų pažeistos ar sugadintos, prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos.

5. Klientui tenka prekių grąžinimo išlaidos, jei prekę reikia siųsti iš užsienio.

Sekite mus Facebook'e