Privatumo politika

Įsigaliojimo data: 2018 m. Spalio 24 d

MB "Jaukumo vizija" ("mes", "mes" arba "mūsų") veikia https://www.asmeninesdovanos.lt svetainėje ("Paslauga").

Šiame puslapyje informuojama apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojate mūsų Paslaugą ir su jomis susietus pasirinkimus. Mūsų "MB Jaukumo vizija" privatumo politika tvarkoma per nemokamą privatumo politiką.

Mes naudojame jūsų duomenis, norėdami teikti ir tobulinti Paslaugą. Naudodamiesi Paslauga sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią politiką. Jei šioje privatumo politikoje nenurodyta kitaip, šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos turi tokias pačias reikšmes kaip ir mūsų taisyklėse ir nuostatose, kurias galima rasti https://www.asmeninesdovanos.lt.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes surenkame keletą skirtingų tipų informacijos įvairiais tikslais, kad galėtume jums suteikti ir tobulinti mūsų Paslaugą.

Kokią informaciją mes renkame

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga, galime paprašyti pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama jūsų kontaktams ar identifikavimui ("Asmens duomenys"). Asmeniškai identifikuojama informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • Elektroninio pašto adresas
 • Vardas ir pavardė
 • Telefono numeris
 • Adresas, valstybė, provincija, pašto indeksas, miestas
 • Slapukai ir naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Mes taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip Paslauga pasiekiama ir naudojama ("Naudojimo duomenys"). Šie naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomos mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tų puslapių laikas, unikalus prietaiso identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Stebėjimo ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų tarnyboje ir laikyti tam tikrą informaciją.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali apimti unikalų anoniminį identifikatorių. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš svetainės ir saugomi jūsų prietaise. Stebėjimo technologijos taip pat naudojamos švyturys, žymas ir scenarijus rinkti ir sekti informaciją, tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą.

Galite nurodyti savo naršyklę atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei jūs nepriimote slapukų, negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugų dalimis.

Slapukų pavyzdžiai, kuriuos naudoja:

 • Sezono slapukai. Mes naudojame sesijos slapukus, kad galėtume naudotis mūsų paslaugomis.
 • Preferenciniai slapukai. Mes naudojame "Preferences Cookies", kad prisimintumėte savo nuostatas ir įvairius nustatymus.
 • Apsaugos slapukai. Mes naudojame Saugumo slapukus saugumo tikslais.

Duomenų naudojimas

"MB Jaukumo vizija" naudoja surinktus duomenis įvairiais tikslais:

 • Paslaugos teikimas ir priežiūra
 • Pranešti apie mūsų Paslaugos pakeitimus
 • Leisti jums dalyvauti interaktyviomis mūsų paslaugų, kai jūs nuspręsite padaryti
 • Teikti klientų aptarnavimą ir palaikymą
 • Teikti analizę ar vertingą informaciją, kad galėtume tobulinti Paslaugą
 • Stebėti Paslaugos naudojimą
 • Aptikti, užkirsti kelią ir spręsti technines problemas

Duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant asmeninius duomenis, gali būti perkelta į kitus kompiuterius, esančius už jūsų valstybės, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, jei jie gali skirtis nuo duomenų apie jūsų jurisdikciją.

If you are located outside Lithuania and choose to provide information to us, please note that we transfer the data, including Personal Data, to Lithuania and process it there.

Your consent to this Privacy Policy followed by your submission of such information represents your agreement to that transfer.

MB Jaukumo vizija will take all steps reasonably necessary to ensure that your data is treated securely and in accordance with this Privacy Policy and no transfer of your Personal Data will take place to an organization or a country unless there are adequate controls in place including the security of your data and other personal information.

Duomenų atskleidimas

Teisėti reikalavimai

 • Įvykdyti teisinę prievolę
 • Ginti MB „Jaukumo vizija“ teises ar turtą
 • Siekiant apginti asmeninį vartotojų saugumą

Duomenų saugumas

Parduotuvėje naudojame SSL saugumo sertifikatą. 

SSL (angl. Secure Sockets Layer) – kriptografinis protokolas, skirtas informacijos, sklindančios internete apsaugojimui šifruojant (šaltinis: http://lt.wikipedia.org/wiki/SSL).

Elektroninių parduotuvių saugumo SSL setifikatas patvirtina, kad elektroninė parduotuvės yra saugi registruotis ir pirkti prekes. Saugios svetainės skiriamasis ženklas naršyklėje esanti https žyma, matoma registruojantis ar atsiskaitant už prekes.

Užtikrinkite duomenų apsaugą su saugumo sertifikatu

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad palengvintų mūsų Paslaugą („Paslaugų teikėjai“), teiktų Paslaugą mūsų vardu, atliktų su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtų mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmens duomenų tik tam, kad atliktų šias užduotis mūsų vardu, ir yra įpareigotos jų neatskleisti ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.

Google Analytics

„Google Analytics“ yra „Google“ siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės srautą. „Google“ naudoja surinktus duomenis mūsų Paslaugos naudojimui stebėti ir stebėti. Šie duomenys bendrinami su kitomis „Google“ paslaugomis. „Google“ gali naudoti surinktus duomenis, kad sukurtų kontekstą ir suasmenintų savo reklamos tinklo skelbimus.

Galite atsisakyti, kad jūsų veikla Paslaugoje būtų prieinama „Google Analytics“, įdiegus „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą. Priedas neleidžia „Google Analytics“ „JavaScript“ (ga.js, analytics.js ir dc.js) bendrinti informaciją su „Google Analytics“ apie apsilankymų veiklą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google“ privatumo praktiką, apsilankykite „Google“ privatumo ir sąlygų tinklalapyje: https://policies.google.com/privacy?hl=en

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas mūsų nevaldomas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Duomenų ištrynimas

Jeigu pageidaujate, kad būtų ištrinti su jumis susiję visi duomenys, parašykite mums paštu info@asmeninesdovanos.lt

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis:

 • El. paštu: info@asmeninesdovanos.lt

Sekite mus Facebook'e